/ by /   Partneri / 0 comments

Návšteva výrobných závodov BLUM v Rakúsku

Kovania z logom BLUM používame pri svojej práci denno-denne už niekoľko rokov, a preto sme neváhali a využili príležitosť, ktorá sa nám naskytla. Koncom 05/2023 sme sa boli pozrieť priamo v rakúskych závodoch ako prebieha samotná výroba týchto, z nášho pohľadu, malých pokladov.

Len pre zaujímavosť… Firma BLUM dosiahla v minulom roku celostvetový obrat 2,64 mil. €, pričom exportuje svoju výrobu do viac ako 120 krajín sveta a zamestnáva takmer 9.5 tis. pracovníkov.

Vo Vorarlbersku na západe Rakúska sa dnes nachádza osem výrobných závodov spoločnosti BLUM, pričom sa tu vyvíjajú a vyrábajú systémy závesov, výklopov a výsuvov pre celosvetový trh. Osobne sme navštívili závody v BREGENZ, kde prebieha výroba, povrchová úprava a montáž systémov vedení, zásuvkových systémov aj konečná montáž systémov SERVO-DRIVE, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou našich kuchýň.

Oboznámili sme sa s celkovým procesom výroby a logistiky, ktorý je detailne prepracovaný a zároveň sme sa na vlastné oči presvedčili, že spoločnosť BLUM dbá na efektívne využívanie zdrojov a udržiava čo najnižší dopad na životné prostredie, čoho dôkazom je aj využívanie železničných spojení pri expedícii výroby.

Zástupcovia spoločnosti nám odprezentovali pripravované novinky a taktiež sme mali možnosť pozrieť a vyskúšať si bohaté portfólio výrobkov BLUM priamo v ich rakúskom showroome.

Za tento zážitok ďakujeme nášmu partnerovi TWD a naďalej ostávame verný najkvalitnejším kovaniam na trhu BLUM.

 

 

Tags:

Tags:


Leave a Reply