Kuchyne Bednár
0905 339 654 admin@kuchynebednar.sk

Nové kuchynské štúdio pod Tatrami

V našom jedinečnom showroome Vás prevedieme moderným svetom kuchynského nábytku, materiálov, kovaní a spotrebičov.

Čo všetko u nás uvidíte

Ako dlhoročný výrobcovia kuchynského nábytku máme svojich overených dodávateľov s ktorými sme spolupracovali aj pri realizácii našich reprezentačných priestorov.

Nájdete tak u nás kovania značky BLUM, ktorá je dlhoročným lídrom na trhu a na svoje produkty uplatňuje doživotnú záruku, kvalitné dekoratívne materiály značky EGGER v kombinácii so striekanými dvierkami vo vysokom lesku AREDO, kompaktnú pracovnú dosku PFLEIDERER, kuchynský drez s príslušenstvom značky BLANCO a vstavané spotrebiče najvyššej rady značky AEG a ELECTROLUX vrátane parnej rúry a vstavaného kávovaru spolu s ohrevnou zásuvkou. Naše štúdio je ďalej vybavené prvkami SMART HOME LOXONE, čo umožňuje komfortné ovládanie osvetlenia aj prostredníctvom tabletu. Nájdete u nás tiež nespočetné množstvo vzorkovníkov – dekoratívne materiály, pracovné dosky, umelý kameň, kompaktné pracovné dosky, vzorkovníky farieb, katalógy s aktuálnou ponukou spotrebičov, vzorkovníky striekaných dvierok v matnom alebo lesklom prevedení, vzorkovníky hlbokofrézovaných dvierok, vzorkovníky kuchynských úchytiek a mnohé ďalšie.

marker
kuchynebednar

Virtuálna prehliadka

Sme firma zaoberajúca sa výrobou kuchynských liniek, vstavaných skríň a iného nábytku podľa požiadaviek našich klientov. Toto vieme zrealizovať kompletne od prvého stretnutia, zamerania, 3D vizualizácie až po jeho výrobu, logistiku a kompletnú montáž nábytku u zákazníka vrátane zapojenia spotrebičov.

Showroom Kežmarok

Na adrese Priekopa 49 v Kežmarku Vás čaká ukážka moderného dizajnu kuchynského nábytku doplnená o špičkové kovania a najvyššiu radu vstavaných kuchynských spotrebičov.

Na svoje si prídu aj priaznivci inteligentného osvetlenia a najnovších vychytávok zo sveta kuchýň. Profesionálne poradenstvo a vzorkovníky jednotlivých typov materiálov sú samozrejmosťou.

Naši partneri