Kuchyne Bednár
0905 339 654 admin@kuchynebednar.sk
kuchynebednar
Vitajte

Kuchyne Bednár
Váš nový nábytok

Pri výrobe nábytku u nás nepoznáme slovo atypické, pretože všetok náš nábytok je na mieru a všetko je možné prispôsobiť Vašim požiadavkám.

Sme firma zaoberajúca sa výrobou kuchynských liniek, vstavaných skríň a iného nábytku podľa požiadaviek našich klientov. Toto vieme zrealizovať kompletne od prvého stretnutia, zamerania, 3D vizualizácie až po jeho výrobu, logistiku a kompletnú montáž nábytku u zákazníka vrátane zapojenia spotrebičov.

Pri tom využívame naše viac ako 10 ročné skúsenosti v tejto oblasti. Je samozrejmé že pri výrobe nábytku a hlavne kuchynských liniek dbáme na detaily ktoré robia náš nábytok prvotriednym. O tom sa môžete presvedčiť ak si pozriete NAŠE PRÁCE prípadne z KOMENTÁROV našich spokojných zákazníkov. Okrem skúseností je samozrejmé, že pri výrobe nábytku POUŽÍVAME iba kvalitné nábytkové kovanie renomovaných značiek a materiály na výrobu nábytku od tých najlepších dodávateľov.

Pri výrobe nábytku u nás nepoznáme slovo atypické, pretože všetok náš nábytok je na mieru a všetko je možné prispôsobiť Vašim požiadavkám, samozrejme bez akéhokoľvek zvláštneho príplatku.

Čo o nás povedali naši zákazníci

rokov na trhu

hotových projektov

spokojných zákazníkov

predaných kuchynských spotrebičov

Meníme Vaše sny o bývaní na skutočnosť

Náš showroom nájdete priamo v Kežmarku. Nájdete tu vzorkovníky, materiály, kovania a veľa ďalších inšpirácií.